![](/_nw/1/s76555959.jpg)
29 жовтня 2019 року в Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання педагогічної ради, де відповідно до порядку денного було розглянуто ряд питань:
1. Про зміни в учительській психології, або навчання по-новому: НУШ – Нові здобувачі освіти – Нові вчителі (доповідачі: І. Сімонова, І. Павленко, Н. Мартова)
2. Про результатами дослідження адаптації учнів 1-х та 5-х класів (доповідачі: І. Сімонова, І. Павленко, Н. Мартова)
3. Про класні й позакласні заходи як засіб підтримки освітніх запитів підлітків (доповідач Т. Бакун)
У ході педагогічної ради на освітян чекали цікаві та змістовні вправи, ігри та тестування: «Якості успішного вчителя», «Взаємодія», «Серветка», «Метелик», «Аукціон», метою яких було покращення згуртованості в колективі, відпрацювання практичних навичок роботи у команді, покращення рівня поінформованості педагогів щодо нестандартних форм позакласних виховних заходів, створення позитивного настрою. Усі учасники педагогічної ради отримали багато корисної інформації, яку можна використовувати в подальшому у своїй практиці.
![](/_nw/1/s02161616.jpg)
![](/_nw/1/s09244073.jpg)
![](/_nw/1/s85007055.jpg)
![](/_nw/1/s20835536.jpg)
![](/_nw/1/s96765062.jpg)
![](/_nw/1/s98126438.jpg)
![](/_nw/1/s23376354.jpg)
![](/_nw/1/s59735210.jpg)
![](/_nw/1/s84438882.jpg)
![](/_nw/1/s90006179.jpg)
![](/_nw/1/s31072263.jpg)
![](/_nw/1/s62779646.jpg)
![](/_nw/1/s46126821.jpg)
![](/_nw/1/s23461330.jpg)
![](/_nw/1/s10122904.jpg)
![](/_nw/1/s90692647.jpg)
![](/_nw/1/s38196633.jpg)
![](/_nw/1/s85728616.jpg)
|