11:56 AM
Засідання атестаційної комісії

20 травня відбулося засідання атестаційної комісії Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 у онлайн-режимі з використанням середовища Zoom, де було розглянуто питання про продовження на 5 років терміну дії кваліфікаційних категорій та тарифних розрядів педагогічним працівникам, яких за результатами атестації визнано такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії.

Атестація проводилася  відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, листа МОН №1/9-179 від 27 березня 2020 року «Щодо проведення атестації педагогічних працівників у 2020 році в умовах карантину», з метою стимулювання цілеспрямованого безперевного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх майстерності.

На засіданні комісії про свою педагогічну діяльність звітувало 6 педагогічних працівників нашого закладу, 2 працівники Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та 4 - Макарівського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

Підсумки атестації свідчать про професійне зростання педагогів. Цьому сприяла ціла низка чинників, у тому числі різноманітність форм методичної роботи, спрямованої на виявлення, вивчення та поширення досвіду через семінари, методоб’єднання, участь педагогів у конкурсах, друк в освітянській пресі.

Переглядів: 171 | Додав: школа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar