3:41 PM Відзначення Дня Захисника України | |
14 жовтня в Україні відзначають одразу 3 величних свята – Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. З метою вшанування мужності та героїзму захисників територіальної цілісності та незалежності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, формування в здобувачів освіти розуміння єдності й цілісності України, поглиблення знань учнів про козацтво, виховання почуття патріотизму та любові до Батьківщини 12-13 жовтня в Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 відповідно до плану було проведено ряд заходів: випуск газети органу учнівського самоврядування «ТЕМП» до Дня українського козацтва, виставку літератури «Козаки – наша слава навіки», спортивні змагання «Будь вартим захищати Батьківщину», конкурс «Нумо, хлопці!», інформування по класах «Хто такі козачата», вивчення козацьких заповідей, організовано фотовиставку «Мій тато - захисник», виготовлено та розміщено вітальні листівки до Дня захисника України. | |
|
Всього коментарів: 0 | |