4:55 PM
Відзначення Дня гідності та свободи

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

З метою утвердження ідеалів свободи й демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні в Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 протягом тижня згідно з планом було проведено ряд тематичних заходів: тематичну лінійку-реквієм «Запалимо свічки за єдину Україну», відеолекторій «Україна, маски революції», урок мужності «Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій», годину спілкування «Україна – країна гідності та свободи», випущено тематичну газету органу учнівського самоврядування ТЕМП та оформлено інформаційну вітрину до Дня гідності та свободи.

Гідність – це маленькі подвиги щодня. Ви – молоде покоління, яке є творцями історії нашої Батьківщини. Тому давайте бути гідними синами й донькам України, адже саме від нас залежить якою вона буде.

Переглядів: 174 | Додав: школа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar