7:42 PM
ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИЧНИХ НАУК

Щойно закінчився тиждень математики, фізики  та інформатики. Він був присвячений тим, хто вивчає ці предмети, тим, хто любить їх, а особливо тим, хто ще не знає, що може полюбити ці чудові науки. Тиждень проходив під девізом «Мало мати гострий розум, головне – уміти його застосовувати». Це вислів відомого Рене Декарта. Упродовж тижня проводилися цікаві та змістовні заходи, конкурси, п’ятихвилинки. Крім того, здобувачі освіти закладу мали можливість переглянути й обговорити ряд цікавих повідомлень, пов’язаних із історією розвитку математики, фізики та інформатики.

Учні дев’ятих класів із задоволенням узяли участь у брейн-рингу з фізики, восьмих класів - у математичних фокусах та заході "Безпечний інтернет"; здобувачі освіти шостих класів підготувили та провели захист математичних проектів, а п’ятикласники взяли участь у конкурсі листівок до різдвяних свят та подорожували сторінками казок.

   Загалом, тиждень мав насичену різноманітними заходами програму. Було підготовлено та проведено  виставку - конкурс газет та емблем, вікторини з алгебри та геометрії, у ході яких учні мали можливість проявити свої  здібності, вміння логічно мислити, загальну ерудицію, поглибити свої знання з математики, фізики та інформатики.

 

 

 

 

Переглядів: 112 | Додав: школа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar