![](/_nw/0/40438182.jpg)
Новий рік – це одне з найбільш таємничих, урочистих і «родинних» свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Це одне з найкрасивіших свят на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дорослих і дітей, щедро даруючи людям по всій землі радість і добро, сміх та веселощі.
Новорічні свята у нашому закладі традиційно збирають учнів у чарівно прикрашеному актовому залі. 21 грудня на дітей 1-4 класів чекала чарівна вистава «Новорічні пригоди» у виконанні акторів Київського театру Гавриленко «Теремок», які підготували святкову феєричну програму з новорічним сюжетом, конкурсами, піснями, хороводами та інтерактивними іграми. По закінченню свята Дід Мороз завітав до кожного класу й подарував солодкі подарунки учням.
22 грудня новорічні вогники святкували учні середніх та старших класів. Для учнів 5-7 класів п’ятикласники підготували казкову костюмовану постановку з веселими іграми для глядачів. Для учнів 8-11 класів десятикласники підготували цікаву виставу у вигляді телевізійної передачі. Завдяки вдало підібраним костюмам учні поринули в святкову атмосферу. Всі уважно спостерігали за чудовою грою акторів-аматорів.
Веселощі, жарти, танці, співи, хоровод, вітання Діда Мороза, Снігуроньки… Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.
![](/_nw/0/s96716915.jpg)
![](/_nw/0/s08352645.jpg)
![](/_nw/0/s56782715.jpg)
![](/_nw/0/s34740032.jpg)
![](/_nw/0/s17740164.jpg)
![](/_nw/0/s62673411.jpg)
![](/_nw/0/s24520918.jpg)
![](/_nw/0/s51939158.jpg)
![](/_nw/0/s89221191.jpg)
![](/_nw/0/s50613604.jpg)
|