11:50 AM Фініш Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» | |
З 25 листопада по 10 грудня у рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» в нашому навчальному закладі згідно з планом були проведені різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу, збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей, жінок задля усвідомленого відношення здобувачів освіти щодо нетерпимого ставлення до жорстокого поводження. Фотозвіт додається. | |
|
Всього коментарів: 0 | |