1:36 PM
День пам'яті та примирення

У п'ятницю, 8 травня, в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни, яка стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства.

Як відомо, 7 травня 1945 року був підписаний Акт воєнної капітуляції Німеччини, який набув чинності 8 травня о 23:01. Саме тому, в цей день у багатьох містах Європи та США проводилися велелюдні святкування.

В Україні День пам’яті та примирення встановлений згідно з Законом України "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років". Таким чином, Україна розпочала нову традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення.

Цей день встановлений задля "вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих".

Сьогодні ми віддаємо данину пам'яті всім загиблим у Другій світовій війні. Ми живемо завдяки відвазі й мужності мільйонів людей, які брали участь у тих страшних подіях.

Ми щиро бажаємо всім жити в мирі, навчитися прощати, розуміти один одного, залагоджувати всі суперечки та сварки мирним шляхом. Нехай цей день примирення нагадує, як важливо вірити й творити добро, ажде наша пам’ять є запобіжником від того, щоб подібні лиха ніколи не повторювалися.

З повагою адміністрація закладу

 

Переглядів: 143 | Додав: школа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar