![](/_nw/0/55878798.jpg)
6 грудня 2018 року на базі нашого закладу відбувся районний семінар учителів фізичної культури та захисту Вітчизни: «Сучасні підходи до організації патріотичної та фізкультурно-оздоровчої роботи, формування патріота країни, майбутнього захисника держави на уроках фізичної культури та захисту Вітчизни».
Відкриті уроки дали Шевченко М.Г. на тему «Техніка виконання верхньої і нижньої передачі у волейбол» у 6-В класі; Максимова С.П. показала використання ігрового та змагального методів на уроці «Розминка в русі. Вправи з гімнастичною стінкою. Подолання смуги перешкод. Козацькі розваги» у 3-А класі; Безборода І.В. дала відкритий урок у 10 класі на тему «Вогнева підготовка, призначення та бойові властивості автоматів» та провела майстер-клас по підготовці до військово-патріотичних конкурсів (стройова підготовка).
Учасники семінару високо оцінили рівень фахової підготовки та майстерності педагогів, і відзначили рівень фізичної підготовленості вихованців нашого закладу.
![](/_nw/0/s88851886.jpg)
![](/_nw/0/s84907601.jpg)
![](/_nw/0/s94878475.jpg)
![](/_nw/0/s20750698.jpg)
![](/_nw/0/s64147535.jpg)
![](/_nw/0/s73734303.jpg)
![](/_nw/0/s71811166.jpg)
![](/_nw/0/s15855409.jpg)
![](/_nw/0/s22700953.jpg)
![](/_nw/0/s96633282.jpg)
|