10:21 PM
Відзначення Дня миру

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Щорічно 21 вересня за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН у всьому світі відзначають Міжнародний день миру, присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

Із нагоди відзначення цього свята в нашому закладі відповідно до плану було проведено тематичні заходи: фото-флешмоб «Світове щастя неможливе без миру на Землі», екскурсію до Публічної бібліотеки міста, випущено тематичну газету «ТЕМП», створено інформаційну дошку. Також школярі 1-4 класів приєдналися до проведення Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру», у ході якої власноруч виготовили  паперових голубів як символу миру та духовного розвитку нації.  

Крім того, класні керівники 1-11 класів провели тематичні виховні години: «Ми за мир», «Голуб миру, прилети і в Україну», «Мирна Україна», «За мир у всьому світі», «Вчимося жити у мирі та злагоді», «Світове щастя неможливе без миру на Землі», «Безцінне слово – мир, страшне слово - війна» та інші.

Усі проведені заходи були спрямовані на розуміння важливості миру на землі, на виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до людей різних національностей. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Переглядів: 107 | Додав: школа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar