9:26 PM
Вибори президента закладу 2021

Сучасні  умови  розвитку держави вимагають  формування  якісно  нового громадянина,  здатного  включитися в демократичні  процеси, його підготовки до самостійного життя та використання свого потенціалу в інтересах суспільства. Важливою складовою у вирішенні цих проблем є учнівське самоврядування.

14 вересня 2021 року в Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 відбулися вибори президента учнівської ради, за тиждень до яких стартувала виборча кампанія, де кандидати виготовляли буклети зі своєю передвиборчою програмою.  Заяви на участь подали п’ять здобувачів освіти: Фатєєва Ілона – учениця 9-А класу, Тищенко Віолета – учениця 9-Б класу, Задорожна Дарина – учениця 11-А класу, Дельмухамедов Олександр – учень 11-Б класу та Супрун Софія – учениця 11-Б класу.

Протягом тижня здобувачі освіти 8-11 класів мали змогу ознайомитися з біографією кандидатів та їх програмою щодо покращення та вдосконалення життя у закладі.

За результатами учнівського волевиявлення Президентом учнівської ради стала учениця 9-Б класу Тищенко Віолета. Вітаємо переможницю! Бажаємо натхнення, цікавих задумів та творчих злетів!

Переглядів: 121 | Додав: школа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar