10:49 PM
Тиждень протидії булінгу

З 20 по 24 вересня в Бобровицькому ЗЗСО I-III ступенів №1  проведено Всеукраїнський  тиждень протидії булінгу «СТОП  БУЛІНГ».

Протягом тижня відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування). Учні почули інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися  відрізняти булінг від звичайного конфлікту.

Учні закладу  переглянули мультфільм «Жив собі чорний кіт», «Курка, яка несла всяку всячину», «Про пташок»; відеоролики: «Безпечна школа», «Як боротися з булінгом: поради для дітей», «Викресли булінг»  До того ж вони пройшли анкетування на виявлення проявів булінгу в колективі, взяли участь в заняттях з елементами тренінгу «Світ без насильства». Прослухали бесіди: «Змінюй в собі негативне ставлення до інших», «Добро починається з тебе», «Не будь жорстоким», почули багато корисної інформації з інформаційного вісника «Все про булінг».

Здобувачі освіти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі та  одержали пам’ятку про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися  про свої права та відповідальність. Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему.

 

Переглядів: 108 | Додав: школа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar