10:27 PM Підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які працюватимуть за програмою НУШ | |
З 1 по 3 липня на базі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 працювали курси підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які працюватимуть за програмою НУШ, метою яких було ознайомити педагогів з новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання, а також підготовка фахівців, адаптованих до сучасних соціокультурних умов, здатних творчо працювати, приймаючи нестандартні рішення та уникаючи стереотипізації і шаблонів, засвоювати нові професійні ролі і функції. Протягом курсів підвищення кваліфікації педагоги мали змогу відвідати змістовні інтерактивні лекції, тренінги та взяти участь у корисних і цікавих майстер-класах. | |
|
Всього коментарів: 0 | |