![](/_nw/1/s99176104.jpg)
Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, наказу відділу освіти від 22.04.2019 № 65 «Про проведення «Дня цивільного захисту» та «Тижня безпеки дитини» з метою практичної перевірки рівня набутих учнями умінь і якості підготовки з цивільного захисту 16 травня 2019 року у закладі був проведений День цивільного захисту, у ході якого класоводи та класні керівники провели тематичні виховні години та екстрену евакуацію учнів з приміщення закладу.
До нас завітали представники Міністерства надзвичайних ситуацій. Для учнів Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 цей день видався цікавим та захоплюючим. Емоційно здобувачі освіти зустріли появу пожежного автомобіля та знайомство з рятувальниками, які зрозуміло розповіли про техніку та її можливості, продемонстрували одяг, у якому гасять пожежі. Крім того діти мали змогу приміряти спецодяг і побувати у пожежній, поліцейській та газової служби машинах.
Даний захід є дуже важливий, адже діти зрозуміли наскільки потрібною є МНС для безпеки мешканців нашого міста, і яку колосальну роль вони грають у житті кожного з нас.
![](/_nw/1/s90308627.jpg)
![](/_nw/1/s55450915.jpg)
![](/_nw/1/s06445993.jpg)
![](/_nw/1/s48335804.jpg)
![](/_nw/1/s58494954.jpg)
![](/_nw/1/s56749936.jpg)
![](/_nw/1/s30433905.jpg)
![](/_nw/1/s09684603.jpg)
![](/_nw/1/s95610537.jpg)
![](/_nw/1/s31969504.jpg)
![](/_nw/1/s16290140.jpg)
![](/_nw/1/s91538567.jpg)
![](/_nw/1/s73779849.jpg)
![](/_nw/1/s34534335.jpg)
![](/_nw/1/s78533027.jpg)
![](/_nw/1/s19369032.jpg)
|