1:05 AM
День цивільного захисту

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, наказу відділу освіти від 22.04.2019 № 65 «Про проведення «Дня цивільного захисту» та «Тижня безпеки дитини» з метою практичної перевірки рівня набутих учнями умінь і якості підготовки з цивільного захисту 16 травня 2019 року у закладі був проведений  День цивільного захисту, у ході якого класоводи та класні керівники провели тематичні виховні години та екстрену евакуацію учнів з приміщення закладу.
До нас завітали представники Міністерства надзвичайних ситуацій. Для учнів Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 цей день видався цікавим та захоплюючим. Емоційно здобувачі освіти зустріли появу пожежного автомобіля та знайомство з рятувальниками, які зрозуміло розповіли про техніку та її можливості, продемонстрували одяг, у якому гасять пожежі. Крім того діти мали змогу приміряти спецодяг і побувати у пожежній, поліцейській та газової служби машинах.
Даний захід є дуже важливий, адже діти зрозуміли наскільки потрібною є МНС для безпеки мешканців нашого міста, і яку колосальну роль вони грають у житті кожного з нас.


 

Переглядів: 188 | Додав: школа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar